Программа по работе со сновидениями «Другая Реальность»

Программа создана для тех, кому интересен анализ своих сновидений, понимание причин «кошмарных» или «навязчивых» снов, решение психологических проблем при помощи аналитической психологии.    

В сновидениях, в фантазиях выражается наше бессознательное, та часть нас, которую мы не знаем, именно здесь рождаются идеалы, убеждения, установки, навязчивые увлечения, чувства, поступки. Работа с собственными снами, раскрытие их символов, даст возможность человеку постичь свои внутренние силы, понять и узнать себя. Читать далее...

 

Корекційна програма «Древо Життя»

Древо Роду можна порівняти з могутнім джерелом, від якого життя прийшло до нас скрізь віки від наших предків. І нині продовжує наповнювати людину життєвою енергією, інтуїтивними знаннями про світ (адже досвіт багатьох поколінь на несвідомому рівні «прописаний» в нас), відчуттям «хто я є» та «якому роду я належу». Щоб іти у власне майбутнє, мати сили та наснагу будувати щасливе життя, важливо мати цю опору за власною спиною, пропрацювати проблемні місця (тяжкий «непереварений» досвід війн, голодоморів, сімейних стосунків тощо також може впливати на долю потомків), отримати ресурси і в певному сенсі «вирости психологічно» подібно тому, як молода гілка росте завдяки ресурсам усього дерева, зміцнюється, розростається і дає власні плоди. Наші плоди – це і наші діти, і наші проекти, і все, в що людина вкладає сили, любов та душу.

Буває так, що одна гілка сильна, інша слабка. Чому так? Слабка гілка – це якраз про порушення зв’язку поколінь, коли щось було пошкоджено і енергія «не тече» як потрібно, коли були забуті системні базові Закони (наприклад, діти стають своїм батькам «за батьків», живучі їх проблемами та опікуючись, і тим порушуючи закон ієрархії), що відображається і на фізичному здоров’ї, і на особистій долі. Або людина живе «механічно», підлаштовуючись під соціальні стереотипи та очікування, проте не має справжнього зв’язку з Собою, своїми потребами, почуттями, і «все ніби так, але щось не те». Основні базові закони, що впливають на сімейні системи – це «закон приналежності», «закон ієрархії» та «закон балансу «брати-давати». Читати далі...

 

Программа для родителей «Свичадо»

«Свичадо» - в переводе со старославянского означает «зеркало». Именно так, потому что ребенок - отображение своих родителей. Семья, домашнее окружение - первичный институт социализации ребенка, где он получает первый опыт общения, модели поведения и мотивы действий, проходит важные стадии развития личности. И от того, насколько эффективно в семье используются и внедряются в процесс воспитания индивидуальные психологический, возрастные и физические особенности ребенка, будет зависеть процесс становления его личности в социальных группах, психологический комфорт и развитие.

Программа разработана для родителей детей возраста 6-10 лет. Читать далее...